Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo F. House'as, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. Haris Mujezinovičius ir Simas Jasaitis surinko po 15 taškų, Rolandas Jarutis ir R. Javtokas - po 11. Beje, Vilniaus ekipos vidurio puolėjas dar atkovojo 11 kamuolių bei blokavo 4 varžovų metimus.

"Nevėžio" komandoje Mantas Česnauskis pelnė 24 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Jonas Mačiulis pridėjo 16 taškų, Darius Šilinskis - 14, Darius Čiūta - 13.

Tuo tarpu Kauno derbis tarp čempiono titulą ginančio "Žalgirio" ir "Hidruvos-Atleto" ekipų baigėsi tragiškai. Kaip jau pranešėme, antrojo kėlinio viduryje mačas buvo nutrauktas. Iki antrojo kėlinio pabaigos likus 6 min. 3 sek., per minutės pertraukėlę, nualpo "Hidruvos-Atleto" gynėjas Tauras Stumbrys. Deja, medikų pastangos atgaivinti 34-erių metų krepšininką buvo bevaisės.

Trečiąją vietą turnyro lentelėje užimantys Šiaulių "Šiauliai" penktadienį namuose nugalėjo Klaipėdos "Neptūną" 106:101 (21:30, 22:23, 34:22, 29:26).

Šeimininkų gretose pasižymėjo Rolandas Vaičiūnas, pelnęs 24 taškus. 21 tašką įmetė Vaidas Pauliukėnas, 17 - Tomas Balčiūnas, 15 - Audrius Danusevičius.

"Neptūnui" 29 taškus pelnė Petras Šalvis, 17 - Žydrūnas Stankus, 15 - Mantas Ruikis, 14 - Šeiku Kaba (Sheiku Kabba).