Tuo tarpu IV grupėje Lichtenšteinas svečiuose net 4:0 (2:0) sutriuškino Liuksemburgą ir iškovojo savo pirmąją pergalę pasaulio čempionatų atrankos varžybose ir antrąją oficialiose varžybose. Pirmąjį ir iki šiol vienintelį kartą Lichtenšteino futbolininkai pergale džiaugėsi 1998 metais, kai "Euro-2000" atrankos turnyre įveikė Azerbaidžaną 2:1.
Kadangi šeštadienį Lichtenšteinas namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su Europos vicečempione Portugalija, tai ši savaitė Europos futbolo nykštukei tapo geriausia per visą istoriją.
Į naudą šeštadienio šokas buvo ir portugalams, kurie trečiadienį namuose savo pyktį išliejo ant Rusijos rinktinės, sutriuškindami svečius net 7:1 (3:0).
Po sensacingos nesėkmės šeštadienį (svečiuose su Slovėnija 0:1) reabilitavosi ir italai, itin rezultatyviose penktosios grupės rungtynėse namuose įveikę baltarusius 4:3 (2:0).
Kitų kaimynų latvių ir estų dvikova IV grupėje baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:0).
Trečiadienio rungtynių statistika:
I grupė
Olandija - Suomija 3:1 (2:1). Įvarčiai: Wesley Sneijder (39), Ruud van Nistelrooy (41, 63); Teemu Tainio (14). Amsterdamas. 49 000 žiūrovų.
Armėnija - Čekija 0:3 (0:2). Jan Koller (3, 78), Tomas Rosicky (30). Jerevanas. 7000.
Andora - Makedonija 1:0 (0:0). Marc Bernaus (60). Andora. 200.
Lentelė:
1.Rumunija 4 3 0 1 9-4 9 2.Suomija 5 3 0 2 10-3 9 3.Olandija 3 2 1 0 7-2 7 4.Čekija 3 2 0 1 4-2 6 5.Makedonija 4 1 1 2 6-5 4 6.Andora 3 1 0 2 2-8 3 7.Armėnija 4 0 0 4 1-11 0
II grupė
Danija - Turkija 1:1 (1:0). Jon Dahl Tomasson (27-iš 11 m); Nihat Kahveci (70). Nihat Kahveci (Turkija, 59) nerealizavo 11 m baudinio. Pašalintas Jesper Gronkjaer (Danija, 30). Kopenhaga. 41 331.
Ukraina - Gruzija 2:0 (1:0). Oleksij Belik (9), Andrij Ševčenko (80). Lvovas. 28 000.
Kazachstanas - Albanija 0:1 (0:0). Alban Bušaj (60). Almaty. 10 000.
Lentelė:
1.Ukraina 4 2 2 0 6-3 8 2.Turkija 4 1 3 0 6-2 6 3.Albanija 4 2 0 2 3-5 6 4.Danija 3 1 2 0 4-2 5 5.Gruzija 3 1 1 1 3-3 4 6.Graikija 3 0 2 1 2-3 2 7.Kazachstanas 3 0 0 3 1-7 0
III grupė
Liuksemburgas - Lichtenšteinas 0:4 (0:2). Martin Stocklasa (41), Franz Burgmeier (44, 84), Mario Frick (57-iš 11 m). Liuksemburgas. 3500.
Latvija - Estija 2:2 (0:0). Vitalijs Astafjevs (65), Jurijs Laizans (82); Andres Oper (72), Ingemar Teever (79). Ryga. 8200.
Portugalija - Rusija 7:1 (3:0). Pauleta (26), Cristiano Ronaldo (39, 69), Deco (45), Simao (82), Petit (89, 90+3); Andrej Aršavin (79). Lisabona. 27 258.
Lentelė:
1.Portugalija 4 3 1 0 15-2 10 2.Slovakija 4 3 1 0 15-3 10 3.Estija 4 2 1 1 8-7 7 4.Rusija 3 1 1 1 6-8 4 5.Latvija 4 1 1 2 7-11 4 6.Lichtenšteinas 4 1 1 2 7-11 4 7.Liuksemburgas 5 0 0 5 4-19 0
IV grupė
Airija - Farerų salos 2:0 (2:0). Robbie Keane (14-iš 11 m, 32). Dublinas. 36 000.
Kipras - Prancūzija 0:2 (0:1). Sylvain Wiltord (38), Thierry Henry (72). Nikozija. 7000.
Lentelė:
1.Airija 4 2 2 0 6-1 8 2.Prancūzija 4 2 2 0 4-0 8 3.Šveicarija 3 1 2 0 9-3 5 4.Izraelis 3 1 2 0 4-3 5 5.Kipras 4 0 1 3 3-9 1 6.Farerų salos 4 0 1 3 2-12 1
V grupė
Moldova - Škotija 1:1 (1:1). Sergej Dadu (27); Steve Thompson (30). Tiraspolis. 4500.
Norvegija - Slovėnija 3:0 (1:0). John Carew (7), Morten Gamst Pedersen (60), Alexander Odegaard (90). Oslas. 24 907.
Italija - Baltarusija 4:3 (2:0). Francesco Totti (27-iš 11 m, 74), Daniele De Rossi (33), Alberto Gilardino (86); Maksim Romaščenko (52, 89), Vitalij Bulyga (77). Pašalintas Sergej Jaskovič (Baltarusija, 90+3). Parma. 16 510.
Lentelė:
1.Italija 4 3 0 1 7-5 9 2.Norvegija 4 2 1 1 6-3 7 3.Slovėnija 4 2 1 1 4-3 7 4.Baltarusija 3 1 1 1 8-5 4 5.Škotija 3 0 2 1 1-2 2 6.Moldova 4 0 1 3 1-9 1
VI grupė
Velsas - Lenkija 2:3 (0:0). Robert Earnshaw (56), John Hartson (90+3); Tomasz Frankowski (72), Maciej Žurawski (81), Jacek Krzynowek (85). Kardifas. 56 685.
Šiaurės Airija - Austrija 3:3 (1:1). David Healy (36), Colin Murdock (60), Stuart Elliott (90); Markus Schopp (14, 72), Christian Mayrleb (61). Belfastas. 11 830.
Azerbaidžanas - Anglija 0:1 (0:1). Michael Owen (22). Baku. 15 000.
Lentelė:
1.Anglija 4 3 1 0 7-3 10 2.Lenkija 4 3 0 1 10-3 9 3.Austrija 4 1 2 1 8-8 5 4.Šiaurės Airija 4 0 3 1 5-8 3 5.Velsas 4 0 2 2 5-8 2 6.Azerbaidžanas 4 0 2 2 1-4 2
VII grupė
Lietuva - Ispanija 0:0. Vilnius. 6000.
Serbija ir Juodkalnija - San Marinas 5:0 (2:0). Savo Miloševič (35), Dejan Stankovič (45, 50), Ognjen Koroman (52), Zvonimir Vukič (69). Belgradas. 3000.
Lentelė:
1.Serbija ir Juodkalnija 3 2 1 0 8-0 7 2.Lietuva 3 1 2 0 5-1 5 3.Ispanija 3 1 2 0 3-1 5 4.Bosnija ir Hercegovina 2 0 2 0 1-1 2 5.Belgija 2 0 1 1 1-3 1 6.San Marinas 3 0 0 3 0-12 0
VIII grupė
Islandija - Švedija 1:4 (0:4). Eidur Gudjohnsen (66); Henrik Larsson (24, 39), Marcus Allback (27), Christian Wilhelmsson (44). Reikjavikas. 7035
Bulgarija - Malta 4:1 (1:1). Dimitar Berbatov (43, 56), Hristo Janev (47), Čavdar Jankov (87); Michael Mifsud (12). Sofija. 17 700.
Lentelė:
1.Švedija 4 3 0 1 14-1 9 2.Bulgarija 3 2 1 0 9-4 7 3.Kroatija 3 2 1 0 6-2 7 4.Vengrija 3 1 0 2 3-8 3 5.Islandija 4 0 1 3 4-10 1 6.Malta 3 0 1 2 1-11 1