Tomas Kaukėnas, Karolis Zlatkauskas, Karolis Dombrovskis ir Aleksandras Lavrinovičius šaudykloje suklydo 13 kartų, varžovai juos aplenkė ratu ir Lietuvos atstovai nepateko tarp septyniolikos klasifikuotų komandų.

Be lietuvių, klasifikuotos nebuvo Estijos, Japonijos, Lenkijos, Suomijos, Latvijos, Kinijos ir Didžiosios Britanijos biatlonininkų rinktinės.

Vyrų estafetės (4 po 7,5 km) varžybas laimėjo norvegai, aplenkę rusus bei prancūzus:

1. Norvegija (Rune Brattsveen, Lars Berger, Emil Hegle Svendsen, Tarjei Boe) 1 val. 14 min. 52,9 sek. 1 baudos ratas ir 7 netaiklūs šūviai)

2. Rusija (Anton Šipulin, Andrej Makovejev, Jvgenij Ustiugov, Dmitrij Malyško) -atsiliko 13,9 sek. (0, 5)

3. Prancūzija (Vincent Jay, Simon Fourcade, Alexis Boeuf, Martin Fourcade) - 31,0 sek. (0, 6)

4. Švedija - 43,7 (0, 7)

5. Austrija - 58,9 (0, 5)
...

17. Kazachstanas - 5:24,5 (1, 14)

Pasaulio taurės biatlono varžybų moterų estafetę (4 po 6 km) sekmadienį taip pat laimėjo Norvegijos sportininkių kvartetas. Antrąją vietą užėmė Prancūzijos, o trečiąją - Rusijos biatlonininkės:

1. Norvegija (Fanny Welle-Strand Horn, Elise Ringen, Synnoeve Solemdal, Tora Berger) - 1:07:13,3 (0, 10)

2. Prancūzija (Marie Laure Brunet, Anais Bescond, Sophie Boilley, Marie Dorin Habert) - atsiliko 13,6 sek. (0, 3)

3. Rusija (Svetlana Slepcova, Natalija Sorokina, Anna Bogaliy-Titovets, Olga Zaiceva) - 29,4 (0, 6)

4. Lenkija - 1:28,2 (0, 4)

5. Baltarusija - 2:07,5 (0, 8)

IBU taurės antrame biatlono varžybų etape sėkmingiausiai pasirodė N.Kočergina

Savaitgalį Italijoje vyko 2011-2012 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės varžybų antras etapas. Sėkmingiausiai iš Lietuvos atstovų pasirodė Natalija Kočergina, kuri 15 km moterų asmeninėse lenktynėse užėmė 45-ą vietą, o 7,5 km sprinte finišavo 60-a.