Intriguojančioje tarpvalstybinėje dvikovoje atkakli kova virė iki pat paskutiniųjų rungtynių minučių. Rusai pirmąjį rungtynių įvartį pelnė sužaidus vos minutę ir 16 sekundžių, latviai atsakė tuo pačiu vos po 41 sekundės.

Rusijos ekipai persvarą pavyko įgyti antrajame kėlinyje, kuomet po dviejų taiklių šūvių „Delovaja Rus“ pirmavo 4:2.

Trečiojo kėlinio viduryje Rusijos klubas turėjo jau 3 įvarčių persvarą, tačiau „Cetra“ nebuvo linkusi pasiduoti ir vos per minutę pelnė 2 įvarčius – 4:5. Iki dvikovos pabaigos likus dviem su puse minutės rusai pelnė 6 įvartį ir iškovojo sunkią pergalę. „Delovaja Rus“ Lietuvos čempionate pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą`.

„Cetra“ – „Delovaja rus“ 4:6 (2:2, 0:2, 2:2).

„Cetra“: A.Popensas 2, A.BIhanovsas, J.Zantsas po 1 įvartį.

„Delovaja rus“: A.Filatovas 2, D.Abramovas, A.Nekerovas, R.Melnikovas, D.Ščikačichinas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):