Po 33-ejų metų lietuvio įvarčio trečio kėlinio pradžioje (42:59) aikštelės šeimininkai sušvelnino savo atsilikimą iki 2:3.

Pats lietuvis per daugiau nei 18 žaidimo minučių (18:12) dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be aštuonių įvarčių, D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 6 rezultatyvūs perdavimai bei 8 baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Zachas Parise'as (34:59), Mattiasas Tedenby'is (49:08) bei Ilja Kovalčiukas (49:45).

Baudinių serijoje pergalingo įvarčio autoriumi tapo Adamas Henrique'as.

Svečių gretose ketvirtadienį įvarčiais pasižymėjo Milanas Michalekas (6:31), Nickas Foligno (17:45) bei Jesse'is Winchesteris (59:55).