Tryliktą pergalę iškovoję „Devils“ ledo ritulininkai antradienį svečiuose po pratęsimo 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 1:0) nugalėjo antroje pozicijoje Rytų konferencijos Šiaurės Rytų divizione esančią Toronto „Maple Leafs“ (33 tšk.) komandą, kuriai tai buvo tryliktoji nesėkmė per 28 mačus.

Rezultatyvų perdavimą 33-ejų metų puolėjas atliko pratęsimo pradžioje (62:40), kai, atkovojęs ritulį savo aikštės pusėje, nučiuožė su juo prie varžovų vartų ir, pritraukęs prie savęs du priešininkus, perdavė jį Davidui Clarksonui, kuris vienu lietimu pelnė pergalingą įvartį. Beje, jis pasižymėjo ir pirmojo kėlinio viduryje (8:59).

Pats D. Zubrus per 21 žaidimo minutę nė karto nemetė į vartus, blokavo vieną varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Be šešių rezultatyvių perdavimų, lietuvio sąskaitoje šiame sezone per 26 rungtynes - 7 įvarčiai bei 8 baudos minutės.

Trečiojo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Ilja Kovalčiukas (5:07).

Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Philas Kesselas (31:29) ir Mattas Frattinas (41:56).