Rungtynių pradžia buvo audringa. Jau po 8 minučių buvo pelnyti 4 įvarčiai. Antrame kėlinyje „Crazy puck“ sušvelnino rezultatą iki 2:4, tačiau jau trečiojo kėlinio pradžioje „Strangers SC“ pabėgo keturių įvarčių atstumu. Kauniečiai rezultatą sušvelninti sugebėjo tik paskutinę mačo minutę.

„Crazy puck“ - „Strangers SC“ 4:6 (1:4, 1:0, 2:2).

„Crazy puck“: T. Krūvelis 3, M. Pranckietis 1 įvartis.

„Strangers SC“: Ž. Baranauskas 2, V. Janušauskas, M. Stančiauskas, D. Nagajevas ir A.Rimkus po 1 įvartį.

Jonavoje – ledo ritulio šventė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje Jonavos „Week on wings“ komanda įveikė Kauno „Monstrus“ rezultatu 7:4 (2:0, 0:1, 5:3) ir iškovojo pirmąją pergalę sezone.

Abi komandos dar praėjusiame sezone aršiai aiškinosi santykius ir tuomet pasidalino po kovingą pergalę. Ir šiais metais abu klubai turėjo vilčių įsirašyti į savo sąskaitą tris taškus, bet po dramatiško trečiojo kėlinio pirmą pergalę sezone šventė Jonavos klubas.

„Monstrai“ – „Week on wings“ 4:7 (0:2, 1:0, 3:5).

„Monstrai“: L. Batutis, L. Borčevskis, T. Ežerskis ir V. Žitkus po 1 įvartį.

„Week on wings“: D. Tumenas, Ž. Šerelis, D. Kreivėnas po 2 įvarčius.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Hockey punks“ parklupdė „Lokius“

Vilniaus „Hockey punks“ klubas Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijoje iškovojo antrą pergalę iš eilės ketvirtose rungtynėse, šįsyk rezultatu 13:4 (3:2, 6:1, 4:1) sutriuškinęs Vilniaus „Lokius“.

„Lokiai“ įnirtingai kovėsi tik pirmąsias 20 minučių, kai varžovams neleido įgyti apčiuopiamos persvaros.

Viskas apsivertė aukštyn kojomis antrame kėlinyje, kai „pankai“ sudaužė varžovų gynybą ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

Paskutiniame kėlinyje „Hockey punks“ baigė triuškinti varžovus ir po šios pergalės tapo Rytų konferencijos lyderiais.

„Lokiai“ – „Hockey punks“ 4:13 (2:3, 1:6, 1:4).

„Lokiai“: E. Jašinas, N. Aubinas po 2 įvarčius.

„Hockey punks“: D. Budranovas 5, M. Kartenis 2, M. Citavičius, A. Glušakovas, L. Jakas, G. Miluškauskas, D. Vaisovas ir D. Varnys po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Gargždų „Ledžinga“ įsirašė pirmą pergalę sezone

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Gargždų „Ledžinga“ įsirašė pirmą pergalę - ji rezultatu 11:4 (3:1, 4:1, 4:2) nugalėjo šeštoje vietoje likusį ir nė vienos pergalės dar neturintį Klaipėdos „Torą“.

„Ledžingos“ pranašumas nekėlė abejonių, kai pirmame kėlinyje gargždiškiai pasiekė tris įvarčius iš eilės. Iki pirmo kėlinio pabaigos likus 12 sekundžių „Toras“ rezultatą sušvelnino.

Lemiama tapo pati antro kėlinio pradžia, kai „Toras“ per 21 sekundę sugebėjo praleisti 2 įvarčius ir „Ledžingą“ pavyti tapo sunku – 1:5. „Toras“ dėjo visas pastangas ir stengėsi mažinti skirtumą, tačiau greitesni ir techniškesni varžovai rezultatą dar labiau padidino.

„Ledžinga“ – „Toras“ 11:4 (3:1, 4:1, 4:2).

„Ledžinga“: L. Paražinskas 3, B. Jakšys ir D.Matula po 2, A. Varnelis, V. Krakauskas, A. Sapožnikovas po 1 įvartį.

„Toras“: L.Garbonis 2, J.Balachoncevas, E.Pavliukovas po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Klaipėdos „Baltija“5500047:1815
2.Šiaulių „Ledo linija“4300127:156
3.Kretingos „Grifai“2100115:113
4.Gargždų „Ledžinga“3100221:213
5.Klaipėdos „Kirai“200025:150
6.Klaipėdos „Toras“400049:440

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms.