Trečiąsias vietas iškovojo kaunietės - 15-metė Viktė Ažukaitė ir 19-metė Paulina Matlauskaitė.

Vyrų varžybose nugalėtoju tapo 2009 metų Pasaulio čempionas (špaga) Rusijos atstovas Antonas Avdejevas, kuris 15:5 įveikė 23-ejų metų lietuvį Ramūną Švelnį.

Trečiąsias vietas iškovojo lietuvis Nikolajus Čaldinas ir rusas Sergėjus Khodos.

Iš viso varžybose dalyvavo 49 fechtuotojai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Prancūzijos ir Austrijos.

Varžybų metu taip pat apdovanoti geriausi Lietuvos fechtuotojai jaunių amžiaus grupėje – Viktė Ažukaitė ir Lukas Minkevičius, jaunimo - Paulina Bajorūnaitė ir Andrius Vasiliauskas, suaugusiųjų - Jūratė Stučinskaitė-Marclay ir Nikolajus Čaldinas.