Tačiau dar po maždaug 10 minučių rezultatas tapo lygus, kuomet šiurkščia šeimininkų klaida pasinaudojo Borja Valero ir Marco Rubeno duetas, suardęs visą „Malaga“ komandos gynybinę liniją ir atstatęs pusiausvyrą - 1:1.

Po šios epizodo svečiams privalėjo būti suteiktas šansas išsiveržti į priekį, tačiau vienuolikos metrų baudinys nebuvo paskirtas, nors gynėjas Martinas Demichelis akivaizdžiai savo baudos aikštelėje pargriovė puolėją Rubeną.

Artėjant pirmo kėlinio pabaigai šeimininkai dar kartą persvėrė rezultatą savo naudai. Stiprų smūgį atlikęs Randonas įvarčio nepasiekė, tačiau „Villarreal“ vartininkas Diego Lopezas, nesėkmingai atrėmęs šį smūgį, numušė kamuolį tiesiai priešininkui Isco po kojomis, kuris ir įmušė antrąjį „Malaga“ komandos įvartį - 2:1.

Antrame kėlinyje kur kas padaugėjo pražangų ir tai atspindėjo susitikimo pabaigoje saugo Toulalano pašalinimas iš aikštės. Nors prancūzas neprasižengė taip šiurkščiai prieš varžovą, kaip kad įvertino mačo arbitras, rungtynės tapo atviros ir abiejų komandų futbolininkai pradėjo žaisti agresyviau.

„Villarreal“ ekipa, įgijusi kiekybinę persvarą tiesiog šturmavo šeimininkų vartus, tačiau išlyginti rezultato taip ir nesugebėjo. Rungtynės baigėsi „Malaga“ komandos pergale. Po jos „Malaga“ žaidėjai turnyro lentelėje pakilo į penktą poziciją.

„Malaga“ 2 – 1 „Villarreal“
4‘ [1 – 0] Jeremy Toulalan
15‘ [1 – 1] Marco Ruben
39‘ [2 – 1] Isco
76‘ Jeremy Toulalan („Malaga“) parodyta raudona kortelė.