Didžioji drama vyko dvikovos pabaigoje, kuomet jau per teisėjo pridėtą laiką už pražangą prieš Andresą Iniestą į svečių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys.

Prie žymos stojęs Lionelis Messi ne iš karto gavo progą smūgiuoti, mat kitoje aikštės vietoje įvyko konfliktas tarp Cesco Fabregaso ir Frederico Kanoute.

Buvęs Londono "Arsenal" kapitonas kažką leptelėjo varžovui, kuris neliko skolingas ir prilietė naująjį "Barcelona" klubo pirkinį.

Fabregasas lyg ilgametis Pepo Guardiolos mokinys žinojo, ką tokiais atvejais reikia daryti, - griebtis už veido ir raitytis ant žemės.

Malio nacionalinės rinktinės nariui Kanoute, žinoma, buvo parodyta raudona kortelė, tačiau porą minučių trukęs susistumdymas nepadėjo Messi, kurio 11 metrų baudinį atrėmė visas rungtynes fantastiškai žaidęs Varasas.

Netrukus raudoną kortelę prieš save išvydo dar vienas "Sevilla" žaidėjas - Fernando Navarro, tačiau šeimininkams išnaudoti kiekybinį pranašumą neliko laiko.

"Barcelona" kluptelėjimu pasinaudojo ir į pirmąją turnyrinės lentelės vietą bent jau vienai dienai pakilo Madrido "Real" komanda išvykoje sausu rezultatu 0-4 sutriuškinusi ambicingąjį "Malaga" klubą, o visi keturi įvarčiai krito pirmoje mačo pusėje.

Net tris kartus varžovų vartininką nuginklavo Portugalijos rinktinės kapitonas Cristiano Ronaldo, kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Gonzalo Higuainas.

Rytoj karališkąjį klubą gali aplenkti puikiu žaidimu stebinanti "Levante", kuri išvykoje išmėgins jėgas su "Villarreal" vienuolike.

Santandero "Racing" 0 - 1 Barselonos "Espanyol"

59' [0 - 1] S. Garcia

Chichono "Sporting" 2 - 0 "Granada"

6' [1 - 0] D. Barral
42' [2 - 0] A. Castro

"Malaga" 0 - 4 Madrido "Real"

11' [0 - 1] G. Higuain
24' [0 - 2] C. Ronaldo
28' [0 - 3] C. Ronaldo
38' [0 - 4] C. Ronaldo

"Barcelona" 0 - 0 "Sevilla"

90' L. Messi nerealizavo 11 m. baudinio
90' iš aikštės pašalintas F. Kanoute ("Sevilla")
90' iš aikštės pašalintas F. Navarro ("Sevilla")