Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi E. Šulčiūtė pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei trissyk prasižengė. Per beveik 40 žaidimo minučių (39:47) ji pataikė 2 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo visus 9 baudų metimus.

G. Paugaitės indėlis į pergalę - 6 taškai, 7 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys bei blokuotas varžovės metimas. Per 25 minutes (24:47) ji pataikė 3 dvitaškius iš 9, prametė abu baudų metimus, sykį suklydo bei išnaudojo 5 pražangų limitą.

Antrą nesėkmę čempionate patyrė Sent Aman Lezo „Hainaut Basket“ komanda su Marina Solopova, svečiuose 46:58 (13:16, 17:18, 10:17, 6:7) nusileidusi antrą pergalę iškovojusioms „Challes-les-Eaux Basket“ krepšininkėms.

Lietuvos rinktinės žaidėjos sąskaitoje 11 taškų (tritaškiai 1/7, dvitaškiai 4/5), 3 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir dvi pražangos per 39 minutes (39:04).