Turkai Maskvos krepšininkus į priekį paleido jau rungtynių pradžioje. Ketvirtojo kėlinio viduryje "Fenerbahce Ulker" bandė vytis priešininkus, tačiau taiklūs CSKA krepšininkų metimai išlaikė persvarą.

Kėlinio pabaigoje Stambulo ekipa buvo sumažinusi armiečių pranašumą iki 13, bet Aleksejaus Švedo ir Nikitos Kurbanovo metimai paskutinėmis kėlinio sekundėmis tik užtikrino Maskvos komandos pergalę.

Nugalėtojams lietuviai Darjušas Lavrinovičius (3/4 trit.) ir Ramūnas Šiškauskas atitinkamai pelnė 11 ir 6 taškus.

Naudingiausiu turnyro krepšininku buvo išrinktas Europos čempionato bronzos medalio laimėtojas Aleksejus Švedas, į turkų krepšį įmetęs 14 taškų.

CSKA: Nenadas Krstičius ir A.Švedas - po 14, D.Lavrinovičius (6 atk. kam.) - 11.

"Fenerbahce Ulker": Curtisas Jerrellsas - 15, Jamesas Gistas - 10, Bojanas Bogdanovičius - 8.

Trečiąją vietą turnyre iškovojo ULEB Eurolygos čempionai Atėnų "Panathinaikos" (Graikija), o ketvirti liko Kauno "Žalgirio" krepšininkai.

2008-aisiais A.Gomelskio taurės turnyrą laimėjo Kauno "Žalgiris", įveikęs Maskvos CSKA. 2009 m. finale triumfavo Atėnų "Panathinaikos" krepšininkai. Prieš metus A.Gomelskio taurę iškovojo armiečiai, kurių pranašumą finale turėjo pripažinti žalgiriečiai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.