Šeštadienį namuose Neapolio komanda 3:2 (1:1) nugalėjo dešimtojoje pozicijoje esančius "Pescara" (9 tšk.) futbolininkus.

Vieno įvarčio į svečių vartus - antrojo šiame čempionate - autoriumi tapo T. Danilevičius, kuriam 38-ą minutę pavyko išlyginti rezultatą 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje (59 min.) Lietuvos rinktinės puolėją aikštėje pakeitė Francesco Di Tacchio.

Likusius įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Matteo Scozzarella (50 min.) ir Horatio Erpenas (90 min. iš 11 m baudinio).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Romulo Eugenio Togni (26 min.) ir Ciro Immobile'as (72 min.), o mačo pabaigoje (89 min.) Antonio Bocchetti buvo pašalintas iš aikštės.

Čempionate pirmauja po 14 taškų turinčios trys ekipos - "Padova", "Brescia" ir "Torino".