Vos 0,08 sekundės nugalėtojoms pralaimėjusios sidabru turėjo tenkintis Rusijos orientacininkės, o bronza atiteko šveicarėms, kurios nuo nugalėtojų atsiliko vos 7 sekundėmis.

Lietuvos vyrų rinktinė - Henrikas Antanavičius, Tautvydas Žilinskas ir Petras Andrašiūnas - trasoje sugaišo 1 valandą 15 minučių 20 sekundžių ir tarp 21-os startavusios ekipos užėmė vienuoliktą vietą.

Aukso medalius iškovojo Čekijos (1:07:34) orientacininkai kalnų dviračiais, sidabro - Rusijos (1:07:53) rinktinė, bronzą - Austrijos (1:10:02) ekipa.

Lietuvos vaikinų trejetas - Tautvydas Zaliauskas, Vilius Stankevičius ir Jonas Maišelis - jaunimo (iki 20 metų) varžybose užėmė ketvirtą vietą tarp keturių startavusių trijulių.

Čempione tapo Rusijos (1:14:16) rinktinė, antrą vietą užėmė Rusijos-2 (1:20:32) komanda, trečią - Italijos (1:25:52) sportininkai.

Jaunių vaikinų (iki 17 metų) čempionate startavusi mišri Lietuvos komanda - Danius Kalvaitis, Algirda Zaliauskaitė bei Vytenis Miliūnas - buvo diskvalifikuota.