Pasaulio čempiono aukso medalis - pirmas šio čempionato šeimininkams - Danijos atstovams.

Atskiro starto lenktynėse atiteko septyniolikmečiam danui Madsui Wurtzui Schmidtui (35:07,68), aplenkusiam metais vyresnius Jamesą Oramą (+4,11 sek.) iš Naujosios Zelandijos bei australą Davidą Edwardsą (+20,79 sek.).

1.Mads Wurtz Schmidt (Danija)35 min. 07,68 sek.
2.James Oram (Naujiji Zelandija)atsiliko 4,11 sek.
54.Luboš Maloves (Slovakija)4:29,85

Pasaulio dviračių plento pirmenybių atskiro starto lenktynėse Aleksandra Sošenko antradienį finišavo 22-a

Planetos dviračių plento čempionate Danijoje antradienį moterų 27,8 km atskiro starto lenktynėse 22-ąją vietą užėmė Aleksandra Sošenko (39 min. 16,20 sek.), o kita Lietuvos dviratininkė Katažina Sosna tarp 51 dalyvės liko 37-a (40:40,43).

Planetos čempione šioje rungtyje pirmą kartą tapo vokietė Judith Arnd (37:07,38), aplenkusi danų kilmės Naujosios Zelandijos dviratininkę Lindą Villumsen (37:29,11) bei nugalėtojos titulą praradusią britę Emmą Pooley (37:31,51):

1.Judith Arndt (Vokietija)37 min. 07,38 sek.
2.Linda Villumsen (Naujoji Zelandija)atsiliko 21,73 sek.