Jis 10,3 km trasą su 17 kontrolinių punktų įveikė per 42 min. 29 sek. ir 45 sekundes pralaimėjo nugalėtoju tapusiam Aleksejui Terechovui iš Rusijos.

Trečią vietą iškovojo Rusijos sportininkas Denis Cariovas (43:38). Vilius Stankevičius šioje grupėje užėmė 12-ą (46:26), o Tautvydas Zaliauskas - 16-ą vietas (52:51).

Moterys turėjo įveikti 10,5 km trasą su 18 kontrolinių punktų (KP). Daugkartinė Lietuvos čempionė Ramunė Arlauskienė (Ignalinos OSK „Būdakalnis“) pasirodė dar geriau nei išvakarėse ir iškovojo 7-ą vietą (48:04).

Visas tris prizines vietas užėmė Suomijos sportininkės. Aukso medalį iškovojo Ingrid Stengard (45:28), sidabro - Marika Hara (45:40), o bronzos – Susanna Laurila (46:04). Rezultatus pagerino ir kitos dvi Lietuvos sportininkės: Karolina Mickevičiūtė užėmė 20--ą vietą (54:04), o Asta Šimkonienė - 23-ią (55:21).

Antrą aukso medalį šiame čempionate iškovojo Danijos sportininkas Erikas Skovgaardas Knudsenas, 13,5 km trasą su 22 KP įveikęs per 45:38. Antrą vietą iškovojo suomis Samulis Saarela (46:07), o trečią – Beatas Schaffneris iš Austrijos.

Lietuvos atstovai Henrikas Antanavičius užėmė 29-ą (53:54), Tautvydas Žilinskas - 42-ą (56:59), o Petras Andrašiūnas - 51-ą vietas (59:33).

Jaunių vaikinų (iki 17 metų) čempionate nugalėjo Slava Černychas iš Rusijos, trasoje užtrukęs 33 min. ir 56 sek. Lietuviai Danius Kalvaitis iškovojo 10-ą vietą (40:32), o Vytenis Miliūnas buvo 17-as (48:48).

Jaunių merginų grupėje antrą aukso medalį iškovojo Katerina Novakova iš Čekijos (34:25). Lietuvos atstovė Algirda Zaliauskaitė liko 7-a (43:17).