5. Jonathan Tiernan-Locke (D. Britanija) - 1:03
...
34. Gediminas Bagdonas (Lietuva) - 9:57
...
79. Jonathan Clarke (Australija) - 36:56

Sekmadienį aštunto etapo antrą dalį - 80 km lenktynes - laimėjo britas Markas Cavendishas (1:59:13), o penkias sekundes nuo jo atsilikęs G. Bagdonas užėmė 21-ą vietą.

Planetos dviračių plento čempionato jaunių merginų atskiro starto lenktynėse E.Poškaitė buvo 20-a

Pirmadienį Danijoje prasidėjo trijų amžiaus grupių - jaunių (iki 18 metų), jaunimo (iki 23 metų) bei suaugusiųjų - pasaulio dviračių plento pirmenybės.

Pirmoje rungtyje - jaunių merginų 13,9 km atskiro starto lenktynėse - aštuoniolikmetė Eglė Poškaitė (20 min. 45,97 sek.) finišavo dvidešimta, o metais jaunesnė Silvija Latožaitė (20 min. 52,47 sek.) tarp 39 dalyvių tenkinosi 26-a pozicija.

Pasaulio čempionės aukso medalį iškovojo aštuoniolikmetė australė Jessica Allen (19:18,63), finiše aplenkusi prizininkėmis tapusias metais jaunesnę britę Elinor Barker (19:20,47) ir vienmetę vokietę Miekę Kroger (19:21,43).

1. Jessica Allen (Australija) - 19 min. 18,63 sek.