Sužaidus 20 minučių pirmajame kėlinyje aukščiausiosios lygos debiutantai "Chievo" futbolininkai pirmavo 2:0, tačiau dar iki pertraukos Italijos vicečempionė "Juventus" vienuolikė išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį 83 minutę nuo 11 metrų atžymos įmušė Marcelo Salasas.

Iškovoję trečiąją pergalę iš eilės "Juventus" futbolininkai tapo vienvaldžiais turnyro lyderiais. Jie trim taškais lenkia pirmuosius tašlus praradusią "Chievo" ekipą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

1.  "Juventus"   3  3  0  0  9:2  9
2.  "Chievo"     3  2  0  1  6:3  6
3.  "AC Milan"   2  1  1  0  7:4  4
4.  "Inter"      2  1  1  0  6:3  4
5.  "Brescia"    2  1  1  0  5:3  4
6.  "Lecce"      2  1  1  0  3:2  4
7.  "Verona"     2  1  1  0  2:1  4
8.  "Bologna"    2  1  0  1  1:2  3