Trečiojo kėlinio viduryje aikštelės šeimininkai pirmavo 52:46 ir 56:50. Lemiamą persvarą vilniečiai įgijo ketvirtajame kėlinyje, laimėję paskutinę pusšeštos minutės žaidimo atkarpą 17:4.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Ramūnas Šiškauskas, pelnęs 29 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius. 15 taškų ir trim rezultatyviais perdavimais prie pergalės prisidėjo oficialiose rungtynėse "Lietuvos ryto" ekipoje debiutavęs Rimantas Kaukėnas, 13 taškų - Arvydas Macijauskas.

Pirmąjį trigubą dublį, ("triple double" -dviženkliai statistikos rodikliai trijose kategorijose - BNS) Eurolygoje ir karjeroje atliko vidurio puolėjas Robertas Javtokas. Jis pelnė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 10 kamuolių ir blokavo 12 varžovų metimų.

Kitų Vilniaus krepšininkų indėlis į pergalę buvo kuklesnis: Kęstutis Šeštokas pelnė 9 taškus, Artūras Javtokas - 6, po 2 - Aivaras Kiaušas ir Vedranas Bosničius. Dar žaidė, tačiau taškų nepelnė komandos kapitonas Andrius Šležas.

Po rungtynių vilniečių vyriausiasis treneris Alfredas Vainauskas teigė, jog Lietuvos rinktinėje Europos pirmenybėse žaidę R.Šiškauskas, R.Kaukėnas ir R.Javtokas prie komandos prisidėjo tiek prieš savaitę. "Manau, tai paaiškina mūsų blogą gynybą ir silpną kovą dėl kamuolių. Esu patenkintas, kad ketvirtame kėlinyje pavyko įgyti 16 taškų persvarą",- teigė nugalėtojų treneris.

R.Kaukėno vertinimu, dabar pagrindinis komandos tikslas - išsaugoti įgytą pranašumą atsakomosiose rungtynės Splite.

Varžovų gretose išsiskyrė Srdanas Subotičius, pelnęs 20 taškų. 14 taškų į vilniečių krepšį įmetė Damiras Tvrdičius, 13 - Andrija Žižičius.

"30 minučių žaidėme labai gerai, tačiau ketvirtajame kėlinyje praradome žaidimo kontrolę. Lemiamas klaidas padarėme tiek gynyboje, tiek puolime. Panaikinti 16 taškų skirtumą Splite bus labai sunku",- po rungtynių kalbėjo svečių ekipos vyriausiasis treneris Mladenas Vuškovičius.

Kitose ULEB Eurolygos pirmojo etapo atrankos rungtynėse Turkijos "Darussafaka" komanda namie 81:94 (18:31, 19:24, 19:19, 25:20) pralaimėjo Bonos "Telekom" ekipai iš Vokietijos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė amerikietis Terrence'as Rencheris (Terensas Renčeris), pelnęs 22 taškus ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, bei 20 taškų įmetęs serbas Aleksandras Nadžfejis.

Aikštelės šeimininkams 13 taškų pelnė Denizas Gokay'us (Denizas Gokajus), po 12 - ukrainietis Leonidas Jailo ir Hakanas Koseoglu.

Atsakomieji pirmojo etapo mačai Splite ir Bonoje įvyks sekmadienį.