Čempionato lyderiais lieka Vladikaukazo "Alanija" (39 tšk.) futbolininkai, o trečią poziciją užima Saransko "Mordovija" (35 tšk.) ekipa.
22-ą tašką iškovojo dvyliktoje vietoje esanti Maskvos "Torpedo" komanda, kurios vartus gynė Saulius Klevinskas, susitikimą namuose su dešimtą poziciją užimančia Vladimiro "Torpedo" (26 tšk.) ekipa baigusi lygiosiomis 1:1 (0:1).
Kitos trys komandos su lietuviais pirmadienį patyrė nesėkmes namuose: penkioliktą vietą užimantis Maskvos srities "Chimki" (18 tšk.) klubas, kuriame iki 61-os minutės žaidė Darius Miceika, 1:3 (0:2) pralaimėjo į šeštąją poziciją pakilusiai Novosibirsko "Sibir" (29 tšk.) ekipai, šešioliktą vietą išsaugojusi ir be Manto Savėno žaidęs Orenburgo "Gazovik" (18 tšk.) 2:3 (1:1) klubas nusileido į devintą poziciją pakilusiems Chabarovsko "SKA-Energija" (26 tšk.) futbolininkams, o diviziono autsaidere tapusi Voronežo "Fakel" (12 taškų) ekipa, kurioje nuo 82-os minutės rungtyniavo Edgaras Jankauskas, 1:2 (0:0) turėjo pripažinti penktoje pozicijoje esančios Krasnojarsko "Jenisej" (31 taškas) komandos pranašumą.
Rezultatai:
Sverdlovsko srities „Ural“ 1 - 1 Vladivostoko „Luč-Energija“
Gazovik 2 - 3 „SKA-Energija
„Alanija“ 2 - 0 Naberežnyj Čelnų „KamAZ“
Novorosijsko „Černomorec“ 2 - 3 Jaroslavlio „Šinnik“
„Fakel“ 1 - 2 Krasnojarsko „Jenisej“
„Gazprom“ 0 - 1 „Mordovija“
„Chimki“ 1 - 3 Sibir „Novosibirsk“
Maskvos „Torpedo“ 1 - 1 Vladimiro „Torpedo“
„Baltika“ 0 - 2 „N. Novgorod“
Turnyro lentelė:
1 | Alania | 18 | 11 | 6 | 1 | 28-6 | 39 |
2 | N.Novgorod | 18 | 12 | 0 | 6 | 30-23 | 36 |
3 | Mordovija | 18 | 10 | 5 | 3 | 31-17 | 35 |
4 | KamAZ | 18 | 9 | 5 | 4 | 24-14 | 32 |
5 | Jenisej | 18 | 9 | 4 | 5 | 24-18 | 31 |
6 | Sibir | 18 | 8 | 5 | 5 | 32-21 | 29 |
7 | Ural | 18 | 8 | 5 | 5 | 26-17 | 29 |
8 | Šinnik | 18 | 8 | 3 | 7 | 25-22 | 27 |
9 | SKA-Energija | 18 | 7 | 5 | 6 | 20-22 | 26 |
10 | Torpedo V. | 18 | 7 | 5 | 6 | 21-25 | 26 |
11 | Žemčiūžina | 17 | 7 | 2 | 8 | 19-20 | 23 |
12 | Torpedo M. | 18 | 5 | 7 | 6 | 15-17 | 22 |
13 | Gazovik | 18 | 3 | 9 | 6 | 20-23 | 18 |
14 | Černomorec | 18 | 5 | 3 | 10 | 14-18 | 18 |
15 | Chimki | 18 | 4 | 6 | 8 | 19-31 | 18 |
16 | Gazprom | 18 | 5 | 3 | 10 | 9-22 | 18 |
17 | Dinamo | 17 | 4 | 5 | 8 | 15-22 | 17 |
18 | Baltika | 18 | 3 | 8 | 7 | 10-22 | 17 |
19 | Luč-Energija | 18 | 1 | 10 | 7 | 9-19 | 13 |
20 | Fakel | 18 | 2 | 6 | 10 | 8-20 | 12 |