Antras liko Estijos atstovas Fiodoras Ursakis, kuris šeštadienį taip pat Vilniuje iškovojo Europos alyš - imtynių už diržų - čempiono titulą absoliučioje svorio kategorijoje.

Bronzos medalius pelnė šiaulietis Marius Zakas ir Azerbaidžano atstovas Ildaras Abasovas.

Sportininkai iš viso kovojo trijose svorio kategorijose. Varžybų dalyviai tarpusavyje susitiko po kartą.

Svorio kategorijoje iki 85 kg nugalėjo Ruslanas Lisnevskis iš Lenkijos. Sidabras atiteko elektrėniškiui Kęstučiui Vitkauskui, o bronza - šiauliečiams - Raimondui Budraičiui ir Stanislovui Kulikauskui.

Svorio kategorijoje iki 115 kg aukso medalį iškovojo pasaulio ir Europos alyš čempionas Rusijos atstovas Renatas Akbajevas. Antras liko kaunietis Ernestas Kuzma, o trečiąją vietą pasidalijo šiauliečiai Gediminas Daugėla ir Nerijus Kivylius.

Nedidelio susidomėjimo sulaukusiame čempionate dalyvavo tik 15 sportininkų (kiekvienoje svorio kategorijoje - po penkis).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.