2000 metų atvirojo JAV čempionato pusfinalininkė J.Dementjeva "Roland Garros" turnyro pusfinalyje susitiks su keturioliktąja pagal skirstymą argentiniete Paola Suarez.

Pergales prieš seseris amerikietes Venus bei Sereną Williams iškovojo ir pusfinalyje tarpusavyje žais šeštoji turnyro raketė rusė Anastasija Myskina bei septintoji pagal reitingą JAV tenisininkė Jennifer Capriati.

22 metų A.Myskina ketvirtfinalyje per 72 minutes 6:3, 6:4 nugalėjo ketvirtąją pagal skirstymą V.Williams, kuri prieš dvejus metus žaidė šio turnyro finale.

2001 metų Prancūzijos atvirojo čempionato nugalėtoja 28 metų J.Capriati ketvirtfinalyje antrąją turnyro raketę S.Williams, kuri šiose pirmenybėse triumfavo 2002-aisiais, įveikė trijuose setuose per 1 valandą ir 40 minučių - 6:3, 2:6, 6:3.

Antradienį pirmaisiais vyrų turnyro pusfinalio dalyviais tapo britas Timas Henmanas ir argentinietis Guillermo Coria (Gilermas Korija).

Ketvirtfinalyje devintąjį reitingą turintis T.Henmanas 6:2, 6:4, 6:4 nugalėjo 22-ąjį pagal skirstymą argentinietį Juaną Ignacio Chelą (Chuaną Ignasijų Čelą), o G.Coria 7:5, 7:6 (7:3), 6:3 įveikė penktąją turnyro raketę ispaną Carlosą Moyą (Karlosą Moją).