Ketvirtfinalyje 5:7, 7:6 (7:5), 6:4 įveikęs britą Gregą Rusedskį, šeštadienį pusfinalyje 28-erių metų P.Rafteris 6:4, 6:3 nugalėjo penktąjį pagal reitingą turnyre tautietį Lleytoną Hewittą.

P.Rafteris trečią kartą iš eilės pateko į ATP serijos turnyro finalą: praėjusią savaitę Monrealyje finale jis pralaimėjo rumunui Andrejui Pavelui, o Vimbldono turnyre Londone - kroatui Goranui Ivaniševičiui.

Australijos tenisininko varžovas finale paaiškės sekmadienį, užbaigus šeštadienį dėl lietaus nutrauktą pusfinalio susitikimą tarp varžybų favorito brazilo Gustavo Kuerteno ir septintosios turnyro raketės brito Timo Henmano. Laimėjęs pirmąjį setą 6:2, brazilas antrajame pralaimi 1:5.

Ketvirtfinalyje G.Kuertenas 6:4, 3:6, 6:4 nugalėjo šeštąjį pagal reitingą rusą Jevgenijų Kafelnikovą, o T.Henmanas 4:6, 6:2, 6:2 buvo pajėgesnis susitikime su amerikiečiu Janu-Michaeliu Gambillu.