aA
Vietname atostogaujantys buvęs Seimo narys Linas Karalius ir jo mylimoji Gintarė Gurevičiūtė buvo pakviesti nusifilmuoti populiariame prancūzų
jaunimo seriale "Foudre" (Žaibas – liet.), kuris rodomas net 30 pasaulio šalių. Vietname, Mui Ne kurorte filmuojamas šeštasis šio serialo sezonas, kuriame Linas epizoduose suvaidino jėgos aitvarų instruktorių, o Gintarė atliko Janny, gražuolės vilioklės ir pagrindinio herojaus Leo mylimosios vaidmenį.
© Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

„Visada norėjau save išbandyti aktorės amplua. Geresnės progos, greičiausiai likimas ir negalėjo pametėti“, - prisipažįsta Gintarė.

Paklausta kaip sekėsi, ar nebuvo sunku dirbti su patyrusiais aktoriais, mergina atskleidė, kad didžiausias sunkumas buvo kalbos barjeras.

„Ne paslaptis, kad prancūzai vangiai kalba angliškai, o mano prancūzų kalbos įgūdžiai taip pat labai menki. Bet kūrybinė grupė – tikri profesionalai, be to, labai šilti žmonės. Su visais labai susidraugavome, todėl kartu leidome laiką ne tik filmavimo aikštelėje, bet taip pat ir ne darbo metu. Su baltu pavydu stebėjome, kaip jie bendrauja tarpusavyje, tarsi tikra šeima. Džiaugiamės turėję galimybę tapti to dalimi. Neabejojame, kad su daugeliu iš jų liksime draugais ir ateityje“, – kalbėjo ji.

Klausiamas, ar nebuvo pavydu stebėti intymias scenas, kai Gintarė apsimetė mylinti kitą vaikiną, pats prieš keletą metų vaidinęs seriale „Grybauskai“, Linas atsakė, jog supranta, kad tai – tik vaidyba.

„Aktorius turi įsikūnyti į personažą ir vaidinimo metu sugebėti gyventi svetimą gyvenimą“, – įsitikinęs jis.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.