aA
Kultiniu tapęs Pirmojo Baltijos kanalo muzikinis projektas „Žvaigždžių fabrikas“ grįžta. Tik šį kartą tarpusavyje konkuruos nebe naujokai, o žiūrovams puikiai pažįstami atlikėjai. Visi jie kadaise stoviniavo varginančiose eilėse, trokšdami patekti į atranką. Jie dainavo, šoko ir vaidino. Patyrė nusivylimo ir pergalės skonį, o visus šiuos išgyvenimus stebėjo begalė žiūrovų. Jie – įvairių „Žvaigždžių fabriko“ sezonų dalyviai ir nugalėtojai, stosiantys į kovą dėl teisės vadintis geriausiu iš geriausiųjų.
Kadras iš laidos „Žvaigždžių fabrikas“
© DELFI

Gausiam dainininkų būriui talkins ankstesnių metų „Žvaigždžių fabriko“ prodiuseriai. Savo auklėtinius žiūrovams pristatys Igoris Krutojus, Igoris Matvijenko, Viktoras Drobyšas ir Konstantinas Meladze.

Kiekvienas prodiuseris vadovaus 3 atlikėjams, kurie kiekvieną šeštadienį turės pristatyti vakaro temai tinkančias dainas. Muzikiniam repertuarui jokių apribojimų nebus – tai galės būti dainos iš filmų, užsienio hitai, gerai žinomi šlageriai.

Pirmojo ir penktojo „Žvaigždžių fabriko“ muzikos prodiuseris I. Matvijenko vadovaus grupėms „Fabrika“, „Korni“ bei dainininkei Viktorijai Daineko. I. Krutojus pasirodymams ruoš Iriną Dubcovą, Nastią Kočetkovą ir Dominiką Džokerį. Ketvirtojo „Žvaigždžių fabriko“ prodiuseris V. Drobyšas geriausių rezultatų lauks iš Zaros, Natalijos Podolskajos ir grupės „Čelsi“. O K. Meladze diriguos grupei „In-Jan“ bei atlikėjams Vladui Sokolovskiui ir Markui Tišmanui.

Nusileisti varžovams neketina nei vienas prodiuseris. Visi jie turi numatę savo pergalingas strategijas, o ar jos pasiteisins, žiūrovai sužinos nepraleidę nei vienos projekto „Žvaigždžių fabrikas. Sugrįžimas“ laidos.

„Žiūrovus stebinsime aukštu atlikimu lygiu ir kūrybišku požiūriu į projekto užduotis. Padarysime viską kas įmanoma, kad žiūrovams patiktų šis „Žvaigždžių fabrikas“, - sako pergalingai nusiteikęs I. Krutojus.

Jam nenusileidžia ir 7-ojo „Žvaigždžių fabriko“ prodiuseris K. Meladze: „Mano pasiūlytus atlikėjus laikau stipriausiais. Laikas parodė, kad jie yra patys geriausi 7-ojo „Žvaigždžių fabriko“ atlikėjai“.

„Žvaigždžių fabrikas. Sugrįžimas“ premjera įvyks kovo 12 dieną 18.30 val. per Pirmąjį Baltijos kanalą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.