Baltarusė Natalija Sazanovič Sidnėjaus bronzą šioje rungtyje iškeitė į planetos čempionato sidabrą. Ji nugalėtojai pralaimėjo 155 taškus. Trečia liko amerikietė Shelia Burrell - 6472 taškai.

Beje, trečioje septynkovės rungtyje - rutulio stūmimo sektoriuje - fiasko patyrė varžybų favoritė bei čempionės titulą gynusi prancūzė Eunice Barber. Ji tris kartus pažeidė taisykles ir buvo diskvalifikuota. Dėl skrandžio skausmų septynkovės varžybose nedalyvavo olimpinė čempionė britė Denise Lewis.

Po pirmosios rungties -100 m barjerinio bėgimo A.Skujytė buvo tik 13-a (14,37 sek. - 927 tšk.). Šuolio į aukštį varžybose mūsų šalies sportininkė įveikė kartelę pakeltą į 179 cm aukštį (966 tšk.) ir pasidalijusi 5-8 vietomis, bendroje įskaitoje pakilo į 11-ą poziciją.

Geriausiai A.Skujytei sekėsi rutulio stūmimo sektoriuje. Nustūmusi įrankį 16,06 m, ji tapo nugalėtoja ir po trijų rungčių pakilo į ketvirtąją vietą bendroje įskaitoje.

Ketvirtoje septynkovės rungtyje - 200 m bėgime - A.Skujytės rezultatas (25,52 sek. - 840 tšk.) buvo 11-as ir ji bendroje įskaitoje smuktelėjo į šeštąją poziciją.

Šioje pozicijoje lietuvaitė liko ir po antrosios varžybų dienos. Šuolio į tolį varžybose ji užėmė 7-ąją vietą (6,00 m - 850 tšk.). Taip pat septinta Austra liko ir metant ietį. Jos mesta ietis skriejo 46,06 m (784 tšk.). Pastarasis rezultatas yra asmeninis lengvaatletės rekordas.

Paskutinę rungtį - 800 m bėgimo distanciją - sekmadienį A.Skujytė įveikė per 2 minutes 20,78 sek. (813 tšk.) ir buvo dešimta.

Galutinėje įskaitoje užimta šeštoji vieta - tai didelis žingsnis į priekį. Beveik prieš metus Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse A.Skujytė buvo tik dvylikta.

Galutinė septynkovės varžybų įskaita:

1. Jelena Prochorova (Rusija)       6694 tšk.