Kitose amžiaus grupėse lietuvių pasiekimai kuklesni.

Vaikinų jaunučių grupėje Karolis Storpirštis užėmė 6-ą vietą (nugalėjo Švedijos atstovas Antonas Johanssonas), merginų jaunučių grupėje Giedrė Domarkaitė užėmė 17-ą vietą (nugalėjo švedė Lisa Holer), vaikinų jaunių grupėje Arnas Kavolynas buvo 7-as (nugalėjo Švedijos atstovas Hugo Mattssonas).

Merginų jaunių grupėje Ona Jaugėlaitė užėmė 6-ą vietą (nugalėjo estė Kaisa Raudkepp), o vaikinų jaunimo grupėje Martynas Stanys užėmė 4-ą vietą. Lietuviui iki 3 vietos pritrūko tik 38 sekundžių (čia nugalėjo estas Kenny Kivikas).

Mišrioje estafetėje kiekvienai šaliai atstovavo 5 komandos sudarytos iš įvairaus amžiaus grupių 5 sportininkų. Iš viso varžėsi net 35 komandos. Po atkaklios kovos trasoje nugalėjo Švedijos I-a komanda, trasą įveikusi per 2 valandas 29 minutes ir 20 sekundžių.

2-ą vietą užėmė Latvijos I-a komanda, o 3-ą vietą - Estijos I-a komanda.

Geriausiai pasirodžiusi Lietuvos I-a komanda, kurią sudarė Ona Jaugėlaitė, Arnas Kavolynas, Algirdas Bartkevičius, Milda Radzivonaitė, Aušrinė Kutkaitė ir Martynas Stanys užėmė aukštą 6-ą vietą, nuo nugalėtojų atsilikusi 12 minučių ir 25 sekundes.

Po dviejų varžybų dienų bendroje komandų įskaitoje nugalėjo latviai, aplenkę estus ir Švedijos pirmą komandą.

4-ą vietą užėmė Lietuva, 5-ą - Suomija, 6-ą - Lenkija, o 7-ą Švedijos Smalando žemės komanda.

Sportininkai džiaugėsi, kad galėjo dalyvauti tokiose puikiose varžybose ir bėgioti po unikalius Smiltynės miškus. Šiomis varžybomis pagrindinį vasaros orientavimosi sporto sezoną baigė netik Lietuva, bet ir daugelis kitų šalių atstovai.