Kadangi čempionate visoms komandoms suteikiama galimybė iškovoti bent kokį trofėjų, mūsiškiai varžėsi dėl trečio pagal prestižą trofėjaus - „Miesto taurės“ („The City Cup“).

Ketvirtfinalyje Lietuva net 4:0 įveikė Čekiją, pusfinalyje sutriuškino Kosta Riką - 7:2.

Finale lietuviai rezultatu 4:5 nusileido Austrijai, nors buvo laikomi šios poros favoritais ir jau pirmą minutę pirmavo 1:0. Vėliau austrai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį 1:3, bet mūsiškiai santykį išlygino 3:3. Tačiau pergalę vis dėlto šventė austrai.

Bendroje klasifikacijoje Lietuvos benamiai užėmė 18-ą vietą. Pernai Milane mūsiškiai buvo 13-i, 2008-ais Melburne - 19-i, 2007-ais Kopenhagoje - 17-i, o 2006-ais Keiptaune - 26-i.

Ir vyrų, ir moterų turnyruose, kur rungtynių formatas buvo 2 kėliniai po 7 minutes su 1 minutės pertrauka, pasaulio čempionais tapo brazilai.