aA
Jurga atveria albumo „Instrukcija“ duris. Spalio 5 dieną bus išleista ir specialiu koncertu Vilniaus klube „New York“ pristatyta Jurgos dainų vinilo plokštelė. Ribotu 500 vienetų tiražu išleidžiama plokštelė vadinsis „Prie žalio vandens“ ir bus sudaryta iš Jurgos albumų „Aukso pieva“ ir „Instrukcija“ rinktinių dainų.
Jurga Šeduikytė
© Asmeninio archyvo nuotr.

Ta proga Jurga su savo grupe muzikos gerbėjams paruoš gyvo garso programą, kurioje prisimins ir senokai savo koncertuose skambėjusius kūrinius. Pristatymo koncerte spalio 5 dieną nuskambės visos būsimoje vinilo plokštelėje įrašytos dainos.

Šiuo metu plokštelė „Prie žalio vandens“ yra spaudžiama Čekijoje. Albumo viršelyje bus galima išvysti, kas slypi už durų, esančių albumo „Instrukcija“ viršelyje. „Tai bus labai specialus leidinys melomanams ir Jurgos gerbėjams“, – sakė albumą išleidžiančios kompanijos M.P.3 vadovas Vaidas Stackevičius.

Šią savaitę suėjo penkeri metai nuo debiutinio Jurgos albumo „Aukso pieva“ pasirodymo. Šis gausybę apdovanojimų pelnęs albumas tapo tikra sensacija Lietuvoje, debiutuojančios dainininkės vardą iš karto įrašęs tarp įtakingiausių Lietuvos atlikėjų. Muzikos kritikų teigimu, šis albumas taip pat atvėrė kelius išpopuliarėti ir kitiems originalią ir įdomią muziką kuriantiems atlikėjams.

Visas šias dainas bus galima išgirsti naujojoje Jurgos vinilo plokštelėje „Prie žalio vandens“ bei albumo premjeros koncerte Vilniuje. Kelis vinilo plokštelės pristatymo koncertus dar rudenį numatoma surengti ir kituose Lietuvos miestuose.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.