aA
Dėl apsinuodijimo alkoholio numirė Peru surengto konkurso „Kas išgers daugiau už mane“ nugalėtojas. 50-metis vyriškis už laimėjimą gavo 50 dolerių, grįžo namo ir mirė. Dar penki konkurso dalyviai patyrė rimtą apsinuodijimą, praneša News.ru.
© Corbis

Tragedija virtusio smagaus konkurso organizatorius buvo Uanuko regione esančio Čakabambi miesto (apie 400 km į šiaurės rytus nuo sostinės Limos) savivaldybė.

Varžybų laimėtojas sugebėjo išgerti 13 stiklinių sunkaus alkoholinio kokteilio iš vietos nendrių degtinės. Po pergalės aidint žiūrovų plojimams jis atsiėmė 150 solių (apie 50 JAV dolerių vertės) prizą. Tačiau po kelių valandų jis pasijuto blogai ir numirė tiesiog savo namuose.

Rimtai alkoholio apsinuodijo dar 5 renginio dalyviai. Bet visi jie spėjo laiko kreiptis medicininės pagalbos.

Skandalingasis konkursas ir liūdnos jo pasekmės Čakabambi merui Vidaliui Figeroa gali kainuoti miesto vadovo postą. Prokuratūra jau pradėjo domėtis nelaimingo renginio organizavimu.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.