aA
Vienas pagrindinių šokių muzikos klubų Lietuvoje šią vasarą prisimins kaip itin sėkmingą – po turiningų atostogų Palangoje „Exit“ šokių aikštelė keliasi atgal į Kauną. „Vasara prabėgo neįtikėtinai linksmai. Klubą aplankė tūkstančiai gerbėjų iš Lietuvos ir kitų šalių, savo pasirodymus surengė garsiausi planetos didžėjai. Visi vieningai sutaria, kad vasara per trumpa, ir devynių savaitgalių per mažai! Dabar veriame Kauno klubo duris“, – teigia „Exit“ programos vadovas Ignas Vanagas.
Klubas „Exit“
© Organizatorių archyvas

Ilgalaikius „Exit“ nuopelnus klubinei kultūrai įprasmino ir pasaulinio garso įrašų kompanija „Global Underground“ – liepą Palangoje įrašyta 39-oji legendinės „GU“ miksų serijos dalis, dedikuota Lietuvai. Įsigyti pasaulio muzikos parduotuvėse ir išgirsti Lietuvoje įrašytą kompiliaciją galima bus jau šio mėnesio pabaigoje.

Rugsėjo 4-ąją „Exit“ duris atveria kartu su didžėjumi iš Vokietijos Jerome Isma-Ae. Populiariausio planetos didžėjaus Armin Van Buuren agentūros atstovaujamas atlikėjas kartą jau lankėsi „Exit“ ir nuo to laiko nekantravo sugrįžti. Simpatijas klubui jaučiančio Jerome Isma-Ae turas prasideda kaip tik Lietuvoje. Toliau maršrutas driekiasi į Ispaniją, Austriją, Rusiją ir Braziliją.

Rugsėjo ir spalio mėnesiais „Exit“ lankytojų dar laukia dažni klubo svečiai G Pal, Anna Maria ir Omid 16B, viešnia iš Amsterdamo Miss Nine, taip pat nauji vardai, tarp kurių Londono duetas M.Y.N.C. Klubas akseleratoriaus nežada atleisti ir vėliau – lankytojų laukia intensyvių ir skambių naktų laikotarpis su klubo šokių aikštelėje patikrintais didžėjais.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.