aA
Axlo Rose‘o vadovaujama roko grupė „Guns N‘ Roses“ ir toliau tęsia misiją sugriauti tai, kas liko iš roko legendos. Važinėdami po koncertus Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje jie vėl nuvylė galybę fanų savo egoistišku ir pretenzingu vėlavimu, rašo DIY.
"Guns'N'Roses"

Grupė ir vėl sugebėjo pavėluoti daugiau nei valandą į „Reading“ ir „Leeds“ festivaliuose vykusius koncertus praėjusį savaitgalį. Piktiems gerbėjams iki to laiko šis laukimas buvo taip įkyrėjęs, jog jie pradėjo baubti ir į sceną mėtyti butelius. Dėl gerbėjų pykčio „Guns N‘ Roses“ nustojo groti hitą „Welcome to the Jungle“, o grupės vokalistas pareiškė: „dar vienas butelis, ir mes vykstame namo. Čia atvykome pasilinksminti, tikimės, kad jūs irgi, bet dar vienas ir mes išvažiuojam.“

Dar po 3 dainų buvo mestas dar vienas daiktas ir „Guns N‘ Roses“ paliko sceną.

Po penkiolikos minučių personalo atstovai pasirodė ant scenos ir pranešė apie „techninius sunkumus“ siekiant susigrąžinti grupę prie instrumentų. Dar po kiek laiko jie paprašė minios nustoti mėčius butelius, kadangi tai išgąsdino vargšą Axlą. 23.10 val. įjungiamos pagrindinės šviesos ir didžioji dalis gerbėjų išeina.

Galvojate, kad taip istorija ir pasibaigė? Tikrai ne, nes 23.25 val. Axlas sugrįžta į sceną ir sugroja dar keletą dainų smarkiai sumažėjusiam ir susinervinusiam klausytojų būreliui.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.