aA
Masiškiausias klubinis renginys. 10 000 į viršų iškeltų rankų. Galingiausia Baltijos šalyse garso ir šviesos technika – vieninteliam renginiui. Tokius tikslus sau išsikėlė „Atari“ ir naktinio klubo „Exit“ renginių komanda, kuri vienai nakčiai į Vilnių sugrąžins renginių seriją „Atari Original“. Po 3 metų pertraukos į Vilnių sugrįžta James Zabiela. Rugsėjo 24 d. jis gros „Ūkio banko teatro arenoje“.
James Zabiela
© Organizatorių archyvas

Savo pasirodymų datas suplanavęs iki pat kitų metų vasaros, James Zabiela visgi rado laisvą savaitgalio datą, taip ne tik žodžiais, bet ir veiksmais parodydamas, kad pasiilgo Vilniaus.

Renginyje „Atari Original 2010“ didžėjų James Zabiela pasitiks geriausių Lietuvos techno house DJ‘ų desantas – Ignas, Mindaugėlis, Kastis Torrau ir Donatello.

„Paskutiniu metu šokdinę „Exit“ klubinės kultūros fanus Kaune ir Palangoje, pasiilgome didelių renginių. Arenos erdvė, skirtingai nuo mažesnių klubinių erdvių, atveria naujas galimybes didelėms vaizdo, garso bei šviesos projekcijoms. Išnaudosime visus arenos privalumus masiškiausiam rudens renginiui sukurti“, – sako vienas iš renginio „Atari Original 2010“ organizatorių, klubo „Exit“ programos vadovas ir didžėjus Ignas Vanagas.

„Atari Original 2010“ grįžta po daugiau kaip trijų metų pertraukos. Iki tol vykusius „Atari Original“ išskyrė jų nuolatiniai atributai – kruopščiai atrinkti svečiai, šokėjos, konfeti patrankos, vaizdo projekcijos, galinga lazerių technika bei specialus šviesų šou. Šiuose renginiuose iki šiol grojo „Deep Dish“ dueto narys Dubfire (JAV); Scott Bradford („Lexicon Avenue“), Anthony Pappa, Omid 16B (iš D.Britanijos); G Pal ir Anna Maria (iš Graikijos) ir kiti.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.