Lietuviai kontroliavo žaidimą ir nors pirmajame kėlinyje nepasižymėjo, įvartis pagaliau krito antrojo kėlinio viduryje. Po Grato Sirgėdo perdavimo gynėjas Klaidas Jaškus galva pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0

„Gerai sužaidė visa komanda. Pirmajame kėlinyje nesisekė įmušti įvarčio, tačiau toliau stengėmės antrajame ir pagaliau pavyko. Rungtynių pabaiga buvo kiek nervinga, nes varžovai nebeturėjo ką prarasti ir metė visas pajėgas į priekį“, - pasakojo Lietuvos U-17 rinktinės vyriausiasis treneris Antanas Vingilys.

Kitose A grupės rungtynėse Baltarusija 2:0 įveikė Kazachstaną ir užėmė antrą poziciją. B grupėje Gruzija 3:1 įveikė Latviją, o Ukraina 2:0 nugalėjo Moldovą ir iškovojo trečią pergalę.

Finale lietuviai šeštadienį žais su visas tris pergales iki šiol iškovojusiais ukrainiečiais. „Ši komanda turnyre kol kas žaidė demonstravo aukšto lygio, greitą futbolą. Bus labai įdomu išbandyti su jais jėgas“, - teigė A.Vingilys.

Lietuvos ir Ukrainos dvikova prasidės šeštadienį 17 valandą Palangoje. Iki tol bus sužaistos ir rungtynės dėl kitų turnyro vietų.