Antrą Gdynės ekipos įvartį pelnė lietuvis Tadas Labukas. Aikštėje 88 minutę pasirodęs lietuvis pasižymėjo vos po kelių minučių.

Pergalę čempionate iškovojo ir Balstogės „Jagiellonia“ ekipa su Tadu Kijansku bei Andriumi Skerla. „Jagiellonia“ 2:1 (1:1) išvykoje įveikė Gdansko „Lechia“, kurioje žaidžia ir lietuvis Vytautas Andriuškevičius.

Pergalingą įvartį „Jagiellonia“ ekipai, 82 minutę, pelnė A. Skerla. Po kampinio įžaistą kamuolį „Jagiellonia“ žaidėjai pažeme pasiuntė į baudos aikštelę, o ten buvęs lietuvis nukreipė jį į vartus.

A. Skerla žaidė visas 90 minučių, o T. Kijanskas liko tarp atsarginių.

V. Andriuškevičius „Lechia“ ekipai atstovavo taip pat visas 90 minučių.

Nesėkmę patyrė Lodzės „Widzew“ ekipa, savo aikštėje 0:1 (0:1) nusileidusi Krokuvos „Wisla“ komandai.

„Widzew“ ekipos gretose visą susitikimą rungtyniavo abu komandos lietuviai Mindaugas Panka ir Darvydas Šernas.

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.