Tai buvo antrasis iš eilės JAV tenisininkės laimėtas "Grand Slam" serijos teniso turnyras. Australijos atvirojo čempionato nugalėtoja J.Capriati, kuri Paryžiuje buvo skirstyta ketvirtąja, be pagrindinio prizo pelnė 557 tūkst. JAV dolerių piniginį prizą.

Dvyliktoji pagal reitingą K.Clijsters, kuriai penktadienį sukako aštuoniolika, tenkinosi 279 tūkst. dolerių čekiu. Ji tapo pirmąja Belgijos tenisininke, iškopusia į "Grand Slam" serijos turnyro finalą.

Vyrų dvejetų varžybose nugalėjo Indijos tenisininkų pora: Maheshas Bhupathi ir Leanderis Paesas šeštadienį finale 7:6 (7:5), 6:3 įveikė čekus - Petrą Palą ir Pavelą Viznerį. Prancūzijos teniso čempionams atiteko 213 210 dolerių piniginis prizas, o Čekijos tenisininkams - 106 605 dolerių čekis.

Mišrių dvejetų varžybų finale Prancūzijos pirmenybes laimėjo ispanė Virginia Ruano Pascual poroje su tautiečiu Tomu Carbonelliu, finale 7:5, 6:3 privertusi pasiduoti argentinietę Paolą Suarez ir brazilą Jaime'ą Oncinsą.