Persekiojimo rungtyje A. Lavrinovičius pakilo į antrą vietą.

Jaunimo grupėje iš Lietuvos atstovų geriausiai sekėsi Rokui Suslavičiui. Sprinto rungtyje šaudykloje suklydęs du kartus nuo 3 vietos laimėtojo jis atsiliko tik 1 sek. Andrius Timochinas užėmė 13-ą vietą, Gražvydas Žėmaitis – 17-ą, Modestas Girkus – 18-ą, Kipras Daugirdas - 22-ą.

Persekiojimo rungtyje R. Suslavičiui aukščiau pakilti nepavyko ir jis liko ketvirtoje pozicijoje.

Jaunimo merginų grupėje startavusi Aliona Sosunova sprinto rungtyje nuo nugalėtoja tapusios Latvijos atstovės Baibos Bendikos atsiliko tik 6 sek. Sportininkės šaudykloje suklydo po 3 kartus.

Persekiojimo rungtyje A. Sosunova tapo nugalėtoja, aplenkus 50 sek. B. Bendiką.

Marija Kaznačenko tiek sprinto, tiek persekiojimo rungtyje užėmė ketvirtąsias vietas.