Nugalėtojams Kšyštofas Lavrinovičius per 21 minutę pelnė 15 taškų (1/2 trit., 4/6 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, 1 kamuolį perėmė, dukart suklydo ir trissyk prasižengė.

Svečių komandoje T. Lydeka žaidė 17 minučių, per kurias surinko 8 taškus (3/3 dvit., 2/2 baudų), po krepšiais sugriebė 2 kamuolius, 1 kamuolį perėmė, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Kantu ekipos puolėjas A. Urbutis rungtyniavo 23 minutes ir įmetė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, du kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Serijoje iki 3 pergalių „Montepaschi“ pirmauja 1-0. Antrosios serijos rungtynės vėl Sienoje bus žaidžiamos ketvirtadienį.

„Montepaschi“: Romainas Sato 23 taškai, Kšyštofas Lavrinovičius (7 atk. kam.) ir Davidas Hawkinsas (5 per. kam.) po 15, Terrellas McIntyre’as 11, Henry Domercantas 10.

„NCG Medical“: Jerry Greenas ir Maartenas Leunenas (7 atk. kam.) po 14, Vladimiras Micovas 13, Nicolasas Mazzarino 9.

Kitoje pusfinalio serijoje susitinka Kazertos „Pepsi“, kurioje žaidžia Antanas Kavaliauskas, ir Jono Mačiulio bei Marijono Petravičiaus atstovaujama Milano „Armani Jeans“ komanda. Pirmosios rungtynės Kazertoje bus žaidžiamos trečiadienį.