Sopoto krepšininkai savo aikštėje 93:64 (33:16, 17:16, 18:20, 25:12) sutriuškino Bydgoščiaus "Astoria" ekipą, o rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 19 taškų pelnęs Gintaras Einikis.

Jis per 21 minutę prametė tris tritaškius, pataikė visus 8 dvitaškius, realizavo 3 baudų metimus iš 5, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei atliko du rezultatyvius perdavimus.

9 taškus per 13 minutes pelnė, atkovojo ir perėmė po tris kamuolius bei du rezultatyvius perdavimus atliko Tomas Masiulis, o Tomas Pačėsas per 23 minutes į svečių krepšį įmetė 4 taškus, atliko net 9 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovų metimą.

Antrąją vietą dvylikos komandų turnyre užima viena pergale mažiau iškovojęs bei čempiono titulą ginantis Donato Zavacko ir Gintaro Kadžiulio Vloclaveko "Anwil" klubas.

"Anwil" krepšininkai svečiuose 76:62 (27:12, 16:16, 18:18, 15:16) nugalėjo Stargrado "Spojnia" penketuką.

D.Zavackas prie pergalės pridėjo 10, o G.Kadžiulis 2 taškus.

Trečią-ketvirtą vietas dalijasi po keturis susitikimus iš septynių laimėję Donato Sabaliausko Ostruvo "Gipsar Stal" ir Vroclavo "Idea-Šląsk" ekipos.

"Gipsar Stal" krepšininkai sekmadienį turo rungtynes svečiuose 65:81 pralaimėjo penktoje vietoje esančiai Rolando Jaručio Varšuvos "Polonia Warbud" ekipai, o Vroclavo "Idea-Šląsk" šeštadienį svečiuose 87:77 nugalėjo Liublino "Start" penketuką.

Rungtynėse Varšuvoje D.Sabaliauskas Ostruvo ekipai pelnė 5 taškus, o 16 taškų į varžovų krepšį įmetęs R.Jarutis buvo rezultatyviausias Varšuvos komandoje.

Kitų VII turo mačų rezultatai:

Slupsko "Czarni" - Košalino AZS 59:69

Inovroclavo "Detal-Met Notec" - Tarnuvo "Unia-Wisla" 77:81

Turnyro lentelė (vieta, klubas, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Sopoto "Prokom Trefl" 7 7 0 597:498 14
2. Vloclaveko "Anwil" 7 6 1 574:491 13
3. Ostruvo "Gipsar Stal" 7 4 3 572:543 11
4. Vroclavo "Idea-Šląsk" 7 4 3 578:528 11
5. Varšuvos "Polonia" 6 4 2 521:468 10
6. Košalino AZS 7 3 4 561:590 10
7. Tarnuvo "Unia-Wisla" 5 4 1 379:381 9
8. Slupsko "Czarni" 7 2 5 491:504 9