Suomijos rinktinė namie 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) įveikė Rusijos ledo ritulininkus. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Tonis Dahlmanas, vieną - Jukka Hentunenas. Svečių gretose pasižymėjo Vitalijus Proškinas ir Aleksandras Boikovas.

Švedijos komanda ketvirtadienį po baudinių Norčiopinge 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0) pralaimėjo Čekijos ekipai. Aikštelės šeimininkams šiame mače įvartį pelnė Nicklas Angeris, o svečiams - Jiržis Hlinka.

Europos ledo ritulio turo turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Suomija 4 3 0 0 1 12:11 9
2. Švedija 4 1 1 1 1 6:6 6
3. Čekija 4 0 2 1 1 6:7 5
4. Rusija 4 1 0 1 2 9:9 4