Lyderių dvikova

VDU sporto salėje vykęs LSKL lyderių susitikimas pirmus du kėlinukus vyko taškas į tašką. Prieš didžiąją pertrauką šeimininkai turėjo tik trijų taškų pranašumą (38:35). Lemtingas buvo trečiasis kėlinukas – jį VDU komanda laimėjo septyniais taškais, o ketvirtajame persvarą padidino dar keturiais ir nugalėjo 87:73 (19:19, 19:16, 26:19, 23:19). KTU ekipos lyderis Paulius Počiuipa tądien buvo prastos sportinės formos ir prametė daug svarbių metimų. Tuo tarpu VDU komandoje tiek starto penketo, tiek atsarginiai žaidėjai rungtyniavo gerai. VDU gretose rezultatyviausi buvo Arūnas Krivonis, pelnęs 18 taškų (4 tritaškiai) ir Edvinas Žukauskas – 15. KTU ekipoje 15 taškų surinko Paulius Počiuipa, 13 – Egidijus Markevičius.

Nuolatinė VDU ir KTU priešprieša

Pastaruosius sezonus VDU ir KTU keliai nuolat susikirsdavo kovoje dėl aukščiausių apdovanojimų. VDU ir KTU mūšius studentų lygoje galima lyginti su „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ kovomis LKL. Ir šį kartą nebuvo apsieita be incidentų. Trečiojo kėlinuko metu susistumdė abiejų komandų aukšatūgiai: Rimas Stūronas iš VDU ir Tadas Beržinskas iš KTU. Pirmajam buvo skirta diskvalifikacinė pražanga (jis turės praleisti ateinančias varžybas), antrasis buvo nubaustas nesportine pražanga.

ŠU – antroje vietoje

Kitose rungtynėse Šiaulių universitetas (ŠU) namie nugalėjo Vilniaus universiteto (VU) komandą. 80:68 (20:16, 18:23, 19:13, 23:16) ir pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Tačiau ŠU yra sužaidusi daugiausia rungtynių iš visų pirmosios grupės komnadų – net šešias. Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo Š.Antanavičius (21 taškas) ir R.Rauktys (20 taškų). Vilniečių komandoje 28 taškus pelnė R.Bitinas, 12 – K.Fudzinskas.

VPU merginos nugalėjo šiaulietes

Merginų grupėje šią savaitę įvyko dvejos rungtynės. Pirmadienį Šiauliuose susitiko ŠU ir Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) komandos. Pergalę rezultatu 60:66 (13:20, 10:17, 19:9, 18:20) iškovojo vilnietės. VPU ekipai daugiausia taškų pelnė Milda Sauliūtė (23) ir Gytė Urniežiūtė (15). Nugalėtojų gretose pasižymėjo Laura Neimantaitė ir Aušra Navickaitė, pelniusios po 18 taškų.

VDU merginos pralaimi beviltiškai

Vieną po kito beviltiškus pralaimėjimus patiria VDU merginų komanda. Šį kartą namie žaidusios kaunietės nesugebėjo pasipriešinti drausmingai rungtyniavusiai VU ekipai. Vilnietės laimėjo 35 taškų persvara. VDU-VU 42:77 (16:13, 8:19, 13:18, 5:27). VDU daugiausia taškų pelnė A.Keblytė – 17. VU ekipoje daugiau kaip dešimt taškų pelnė penkios žaidėjos. Rezultatyviausia buvo E. Stapulionytė, įmetusi 15 taškų.