Vroclavo “Idea Slask” - Sopoto “Prokom Trefl” 82:86 (17:17, 17:20, 29:20, 19:29).

Tęsiasi tragiškai pradėtas “Idea Slask” naujasis sezonas. ULEB Eurolygos dalyvė žengia pralaimėjimų keliu, per keturis susitikimus suklupusi jau net tris sykius. Sopoto krepšininkai dar kartą įrodo Eurolygos vadovybei, kad, jų nuomone, pajėgiausia Lenkijos ekipa nesugeba šį sezoną pasipriešinti ne tik lygos favoritams, tačiau ir vidutiniokams.

Nugalėtojų ekipoje šį kartą rezultatyvumu nepasižymėjo nė vienas legionierius iš Lietuvos. Jie visi kartu surinko tik 17 taškų. Rezultatyviausias buvo Tomas Masiulis. Jis per 31 minutę įmetė 7 taškus (3/6 baudų, 2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Tomas Pačėsas aikštėje praleido 23 minutes, per kurias surinko 6 taškus (0/2 baudų, 2/6 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų perėmė kamuolį. Gintaras Einikis surinko 4 taškus (2/3 dvitaškių) ir 3 atkovotus kamuolius per 16 minučių.

Naudingiausias “Prokom Trefl” ekipoje buvo Goranas Jagodnikas. Jis per 32 minutes įmetė 24 taškus ir po krepšiais sugriebė 10 kamuolių. Flipas Dylewičius įmetė 15 taškų bei atkovojo 5 kamuolius, o Kebu Stewarto (5 atk. kam.) sąskaitoje 13 taškų. 10 įmetė Draganas Markovičius.

“Idea Slask” gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Lynnas Greeras, kuris surinko 22 taškus ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tanelis Teinas pridėjo 16, Dominikas Tomczykas įmetė 15, o Maciejus Zielinskis surinko 10 taškų.

Kiti rezultatai:

Liublino"Start" - Slupsko "Czarni" 51:74

Košalino AZS - Stargardo "Spojnia” 81:67

Bydgoščio “Astoria” – Ostruvo “Gipsar Stal” 88:82.

Nors Donatas Sabaliauskas ir pelnė 20 taškų, tačiau tai “Gipsar Stal” ekipos negelbėjo nuo pirmosios nesėkmės šį sezoną.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.