Vitorijos "Tau Ceramica" - Valjadolido "Forum" 84:83 (20:19, 26:20, 24:24, 14:20).

Aštuntąjį kartą savo varžovus įveikė Vitorijos "Tau Ceramica", tačiau šįkart visiems krepšininkams reikejo daug padirbeti, kad pasiektų pergalę. Pirmuose dviejuose kėliniuose susikrovę 7 taškų pranašumą, jį iššvaiste paskutiniajame. Iki rungtynių pabaigos likus kelioms sekundėms, varžovui atakuojant iš trijų taškų zonos, prasižengė Pablo Prigionis. Prie baudų metimo linijos stojęs Oscaras Yebra realizavo tik du metimus iš trijų. Netaikli bauda sutrukdė jam išplėšti pratęsimą iš Vitorijos ekipos nagų.

Nugalėtojų ekipoje Arvydas Macijauskas per 30 minučių pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), po "lenta" sugriebė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau suklydo trissyk. Lietuvis taip pat 6 kartus privertė prasižengti varžovus, o pats tai padarė kartą.

Vitorijos komandoje, kuriai negali padėti Luisas Scola, naudingiausiai rungtyniavo Andresas Nocionis - 29 taškai (4/9 dvitaškių, 7/9 tritaškių), 4 atkovoti kamuoliai. Jam neblogai talkino Kornelis Davidas (20 tšk., 4 atk. kam., 4 rez. perd.).

Pralaimėjusių gretose rezultatyviai rungtyniavo Oscaras Yebra (23 tšk., 7 atk. kam.) ir Kevinas Thompsonas (20 tšk., 12 atk. kam., 7 kl.). Andre Turnerio ir Lewiso Simso (9 atk. kam.) sąskaitose atitinkamai - 15 ir 11 taškų.

Valensijos "Pamesa" - Sevilijos "Caja San Fernando" 81:74 (23:29, 12:21, 23:10, 23:14).

Sevilijos CSF krepšininkams nepavyko iškovoti trečiosios pergalės iš eilės. Pergalingą jų seriją nutraukė ULEB Eurolygos dalyvė Valensijos ekipa. Nors pirmuosius du ketvirčius aikštėje dominavo ir visas žaidimo vadžias savo rankose laikė svečiai (susikrovė 15 taškų pranašumą), tačiau po didžiosios pertraukos vaizdas radikaliai pasikeitė. Iš letargo miego pabudę "Pamesos" krepšininkai ne tik perėmė iniciatyvą, tačiau puikiai gynėsi ir per 16 minučių panaikino visą turėtą deficitą.

Nugalėtojų gretose Dejanas Tomasevičius per 34 minutes pelnė 15 taškų (6/12 dvitaškių, 3/4 tritaškių), po "lenta" sugriebė 14 bei perėmė 4 kamuolius. Už jį rezultatyviau rungtyniavo tik Dimos Dikoudis (21 tšk.). Jiems neblogai talkino A.Rigaudeau (12 tšk.) ir Fabricijus Oberto (10 tšk.), kuris aikštę paliko po to kai surinko 5 asmenines pražangas.

Naudingiausiai pralaimėjusioje komandoje rungtyniavo Donatas Slanina. Lietuvis per 27 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvitaškių, 4/5 tritaškių), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą komandos draugui.

Taip pat 18 taškų pelnė M.Santangelo, 15 pridėjo Danya Abramsas (6 atk. kam., 5 kl.). Raulio Perezo ir Vasco Evtimovo (11 atk. kam., 6 kl.) sąskaitose atitinkamai - 11 ir 4 taškai.