Mūsiškė 37,9 sek. nusileido varžybų nugalėtojai 23-ejų vokietei Kathrin Hitzer. Vokietijos biatlonininkė šaudykloje taip pat suklydo vieną kartą.

Bronzos medalis atiteko kitai vokietei 22-ejų Franziskai Hildebrand, kuri prašovė du kartus ir lyderei pralaimėjo 1 min. 7,1 sek. (51:21,2 min.).

Varžybose dalyvavo 55 sportininkės.

Rezultatai: (vieta, sportininkė, šūviai, viso netaiklių šūvių, laikas)

1.Kathrin Hitzer (Voketija)1+0+0+0150:14,0 min.
2.Diana Rasimovičiūtė (Lietuva)0+1+0+01+37,9 sek.
10.Selina Gasparin (Šveicarija)0+2+1+25+3:11,9

Jaunimo (iki 20 m. amžiaus) 15 km asmeninėse lenktynėse, kuriose dalyvavo 58 sportininkai, 6-ąją vietą užėmė Mindaugas Kavoliūnas. 20-metis Lietuvos biatlonininkas dukart buvo netaiklus ugnies linijoje ir finiše užfiksavo 48 min. 54,7 sek. laiką.

M. Kavoliūnas aukso medalį iškovojusiam Rusijos atstovui Andrejui Turgenevui pralaimėjo 3 min. 43,5 sek.

Sidabro medalis atiteko ukrainiečiui Andrijui Vozniakui, o bronzos – Prancūzijos jaunajam biatlonininkui Remy Borgeot.

Kiti lietuviai pasirodė kukliau: net 8 kartus prašovęs 19-metis Tomas Kaukėnas finišavo 34-as, 7 kartus šaudykloje suklydęs 18-metis Karolis Dombrovskis užėmė 48-ą vietą, taip pat 7 papildomas minutes gavęs jo bendraamžis Andrius Timochinas liko 51-as:

1.Andrej Turgenev (Rusija)1+1+0+0245:11,2
2.Andrij Vozniak (Ukraina)1+1+0+02+1:26,1
3.Remy Borgeot (Prancūzija)1+1+1+03+2:35,4
4.Bernhard Leitinger (Austrija)2+1+0+14+2:46,8
5.Roland Gerbacea (Rumunija)0+1+0+12+3:32,6
6.Mindaugas Kavoliūnas (Lietuva)0+1+0+12+3:43,5
51.Andrius Timochinas (Lietuva)3+2+1+17+11:34,3

Merginų (iki 20 m. amžiaus) 12,5 km asmeninėse varžybose 10-a finišavo 20-metė Aliona Sosunova. Lietuvos sportininkė dukart suklydo šaudykloje ir trasoje sugaišo 48 min. 2,2 sek., 3 min. 47,8 sek. pralaimėjusi nugalėtojai Lenkijos sportininkei Monikai Hojnisz.

Kita Lietuvos atstovė 16-metė Marija Kaznačenko prašovė 10 kartų ir finišavo 40-a tarp 49 dalyvių.

Žymaus Latvijos biatlonininko Ilmario Bricio 19-metė dukra Anetė nepataikė į 11 taikinių ir liko 44-a.