Dariaus Kasparaičio Pitsbergo "Penguins" klubas išvykoje 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) nugalėjo Bafalo "Sabres" ledo ritulininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Lietuvis šiame mače nė karto nesmūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus, trečiajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Mario Lemieux, čekas Janas Hrdina ir buvęs "Sabres" klubo puolėjas Wayne'as Primeau'o.

"Penguins" vartininkas švedas Johanas Hedbergas atrėmė 25 varžovų smūgius ir antrą kartą šio sezono atkrintamosiose NHL varžybose į savo vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Kitose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Niū Džersio "Devils" namie 0:2 pralaimėjo Toronto "Maple Leafs" ledo ritulininkams, kurie serijoje pirmauja 1:0. Nugalėtojams įvarčius pelnė rusas Nikolajus Antropovas ir Steve'as Thomas.

Vienintelėse Vakarų pusfinalio rungtynėse Los Andželo "Kings" svečiuose po pratęsimo 4:3 nugalėjo Kolorado "Avalanche" ledo ritulininkus. Pergalingą įvartį nugalėtojams 15-ąją pratęsimo minutę pelnė čekas Jaroslavas Modry.

Atkrintamosiose NHL varžybose "Kings" pirmą kartą klubo istorijoje laimėjo penkerias rungtynes iš eilės.