Abi komandos laimėjo po 25 rungtynes iš 30-ties ir tašku lenkia trečia-ketvirta vietomis besidalijančius Vitorijos "Tau Ceramica" su Sauliumi Štombergu ir Mindaugu Timinsku bei Malagos "Unicaja" klubus.

"Tau Ceramica" trečiadienį svečiuose 85:69 (19:23, 19:19, 24:14, 23:13) nugalėjo į tryliktą vietą smuktelėjusią "Canarias telecom" ekipą, o "Unicaja" namie 86:70 įveikė Alinaktės "Proaguas Costablanca" komandą.

"Tau Ceramica" rungtynėse su "Canarias telecom" klubu naudingiausiai žaidė amerikietis Elmeras Bennettas, pelnęs 28 taškus ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. 18 taškų prie pergalės prisidėjo jo tautietis Victoras Alexanderis, 12 - Luisas Scola, 11 - S.Štombergas, 8 - M.Timinskas.

S.Štombergas per 35 žaidimo minutes pataikė 1 dvitaškį iš 4, 3 tritaškius iš 5 bei po krepšiais atkovojo 2 kamuolius. M.Timinskas per 34 minutes pataikė 4 dvitaškius iš 6, prametė tritaškį ir abu baudos metimus, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų komandoje rezultatyviausiai žaidė Jasonas Kleinas ir Deonas Thomas, pelnę atitinkamai 23 ir 15 taškų.