5,793 km ilgio trasos ratą jis įveikė per 1 minutę 20,963 sekundės ir 0,051 sek. aplenkė artimiausią persekiotoją bendroje pasaulio pirmenybių įskaitoje "Williams" lenktynininką kolumbietį Juaną Pablo Montoyą (Chuaną Pablą Montoją).

M.Schumacheris šį sezoną iš pirmosios pozicijos startuos jau penktąjį kartą, tačiau vos pirmą sykį po Austrijos "Grand Prix" lenktynių, vykusių gegužės 17 dieną.

Trečias kvalifikaciniuose važiavimuose buvo kitas "Ferrari" komandos narys, praėjusių metų lenktynių Italijoje nugalėtojas, brazilas Rubensas Barrichello (Rubensas Barikelas).

Kitas "Williams" pilotas, Ralfą Schumacherį pakeitęs ispanas Marcas Gene (Markas Ženė), užėmė penktąją vietą, o praėjusio etapo - Vengrijos "Grand Prix" - nugalėtojas kitas Ispanijos lenktynininkas Fernando Alonso su "Renault", po to kai greitojo rato metu apsisuko trasoje, liko tik dvidešimtas:

1. Michael Schumacher (Vokietija) Ferrari  1:20.963
2. Juan Pablo Montoya (Kolumbija) Williams 1:21.014
3. Rubens Barrichello (Brazilija) Ferrari  1:21.242
4. Kimi Raikkonen (Suomija) McLaren        1:21.466
5. Marc Gene (Ispanija) Williams           1:21.834
6. Jarno Trulli (Italija) Renault          1:21.944
7. Jenson Button (D.Britanija) BAR         1:22.301
8. David Coulthard (D.Britanija) McLaren   1:22.471