Aikštės šeimininkams abu įvarčius pelnė Alvaro Negredo, o svečių gretose baigiantis rungtynėms pasižymėjo Davidas Navarro.

Nesėkmę namuose patyrė "Villarreal" ekipa, kuri rezultatu 0:2 pralaimėjo Pamplonos "Osasuna" klubui. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė svečių saugas Juanfranas.

Taip pat kiek nelauktą pralaimėjimą namuose patyrė Madrido "Atletico" vienuolikė, rezultatu 0:2 nusileidusi "Malaga" ekipai. Svečiams pirmąjį įvartį 3-ąją minutę pelnė Duda, o 70-ąją pasižymėjo Francisco Lopezas.

Pergales ture taip pat iškovojo "Xerez" bei "Zaragoza" ekipos. O mačai tarp "Getafe" ir "Racing" bei tarp "Almeria" ir "Valladolid" baigėsi lygiosiomis.

"Sevilla" 2 - 1 "Valencia"

21' [1 - 0] Alvaro Negredo
69' [2 - 0] Alvaro Negredo
90' [2 - 1] David Navarro

"Villarreal" 0 - 2 Pamplonos "Osasuna"

15' [0 - 1] Juanfran
85' [0 - 2] Juanfran

Madrido "Atletico" 0 - 2 "Malaga"

3' [0 - 1] Duda
70' [0 - 2] Francisco Diaz Javi Lopez

"Getafe" 0 - 0 Santandero "Racing"

49' iš aikštės pašalintas Jose Moraton ("Racing")

"Xerez" 2 - 1 "Mallorca"

24' [0 - 1] Pierre Webo
52' [1 - 1] Carlos Calvo
79' [2 - 1] Carlos Calvo

38' Aritz Aduriz ("Mallorca") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Valladolid" 1 - 1 "Almeria"

12' [0 - 1] Albert Crusat
80' [1 - 1] Cesar Arzo

37' iš aikštės pašalintas Manucho ("Valladolid")

"Tenerife" 1 - 3 "Zaragoza"

48' [1 - 0] Lorite Juanlu Hens
77' [1 - 1] Humberto Suazo (iš 11 metrų baudinio)
79' [1 - 2] Colunga
83' [1 - 3] Angel Lafita

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)