aA
Sausio 31-osios vidurdienį kino centras „Forum Cinemas Vingis“ visus klasikinių pasakų gerbėjus kviečia į išties neeilinę ir nepamirštamus įspūdžius žadančią Princesių puotą. Patiems mažiausiems skirtas renginys kino centrą trumpam pavers pasakų pilimi, kur vyks karališki šokiai, žaidimai ir konkursai, princesių ir princų mados, karpinių ir darbščiųjų rankų kampelis, rausvojo kilimo konkursas, o mažieji gaus įvairių dovanų.
„Princesė ir varlius“

Kad įspūdžiai būtų tikresni, šventės organizatoriai mažuosius princus ir princeses kviečia atvykti pasipuošus karališkais rūbais. Įspūdingą Princesės puotą vainikuos lietuviškai įgarsinta juosta „Princesė ir varlius“, kur devintąja „Walt Disney“ princese pirmą kartą tapo tamsiaodė.

Smagus animacinis miuziklas visai šeimai, nukelia į nenutylančio džiazo kupiną Naująjį Orleaną. Būtent jame, prancūzų kvartale, gyvena jau devintoji „Walt Disney“ princesė Tiana (lietuviškai įgarsino dainininkė Jurga Šeduikytė-Bareikienė) ir varle paverstas karalaitis, kurį nuo užkerėjimo gali išgelbėti princesės bučinys. Kai po ilgų įkalbinėjimų princesė pagaliau pasiryžta pabučiuoti varlę, nutinka visiškai ne tai, ko tikėjosi užburtas princas.

Pagrindinius šio animacinio filmo veikėjus įgarsino populiarūs Lietuvos dainininkai Jurga Šeduikytė, Birutė Dambrauskaitė, aktoriai Andrius Kaniava, Giedrius Savickas ir kiti.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.