aA
Pernai rugsėjį per BTV startavusi laida apie grožį, estetiką ir stilių „Grožis ir estetika“ dingo iš eterio. Su ja ir laidos vedėja bei aktorė Eglė Jackaitė. DELFI žiniomis, laida kūrėjams nepasiteisino dėl ne itin didelio reklamos užsakovų susidomėjimo. Panašu, kad netekusi darbo televizijoje E. Jackaitė dėl to labai nesisieloja. Ji DELFI patvirtino, kad daugiau „Grožis ir estetika“ laidoje nebesifilmuoja.
Eglė Jackaitė
© J.Markevičiaus nuotr.

„Aš ten nebedirbu ir laidą uždaro, nežinau iš tiesų, kokios ten problemos, ar kas... Ten jau jų virtuvė. Nebesifilmuoju daugiau, šiuo metu viskas jau...“, - sakė ji.

Dar praeitų metų rugsėjį projekto prodiuseris Igoris Opriško DELFI sakė tikįs, kad susidomėjimas projektu „Grožis ir estetika“ turėtų būti nemažas, mat ketino žiūrovams pateikti dinamišką laidą, kurioje vartotojai gautų informacijos apie SPA centrus, sveikesnę gyvenseną ir grožį.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.